Tahsin ERDEM
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Kapuz Plajı'nda Coşkulu 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlaması

20 gün önce

Kapuz Plajı'nda Coşkulu 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Kutlaması

 

Kapuz Plajı, 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerine ev sahipliği yaparak renkli ve coşkulu bir gün geçirdi. Belediye Başkanımız Sn.Tahsin Erdem’in de katılımıyla gerçekleştirilen etkinliklerde, Bulgaristan ve Meksika'dan gelen folklor grupları muhteşem dans gösterileri sundu.

Denizin maviliklerinde düzenlenen yüzme yarışları da etkinliklerin bir diğer heyecan verici bölümünü oluşturdu. Kadınlar ve erkekler kategorilerinde düzenlenen yarışlarda, yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Kapuz Plajı'nda yazın tadını çıkaran hemşehrilerimiz, bu unutulmaz etkinliklerden büyük keyif aldılar.

Etkinliklerin sonunda, yabancı folklor gruplarına teşekkür eden Başkanımız Sn.Tahsin Erdem, gruplara plaket takdim etti. Başkan Erdem, etkinliklerin hem kültürel etkileşimi artırdığını hem de denizcilik ve kabotaj bayramının önemini vurguladığını belirtti.

Kapuz Plajı'nda gerçekleştirilen bu özel etkinlikler, katılımcılara unutulmaz anılar yaşattı ve yaz sezonunun başlangıcını coşku ile kutlamalarını sağladı.