Tahsin ERDEM
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Kapuz Plajı Sosyal Tesislerinin Sezon Açılışını Gerçekleştirdik

10 gün önce

Kapuz Plajı Sosyal Tesislerinin Sezon Açılışını Gerçekleştirdik

 

Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem, Kapuz Plajı Sosyal Tesislerimizin sezon açılışını gerçekleştirmek üzere plajımıza ziyarette bulundu. Başkanımıza bu ziyaretinde CHP İl Başkanı Sayın Devrim Dural ve Merkez İlçe Başkanı Sayın Osman Zaimoğlu eşlik etti.

Ziyaret sırasında hemşehrilerimizle samimi sohbetler gerçekleştiren Başkan Erdem, vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dikkatle dinledi. Ayrıca, sosyal tesislerde detaylı incelemelerde bulunarak tesislerin sunduğu hizmetler hakkında bilgi aldı.

Başkan Erdem, basın mensuplarının sorularını yanıtlayarak Kapuz Plajı hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Karadeniz'in incisi Kapuz Plajı, muhteşem doğası ve temiz denizi ile şehrimizin en gözde tatil mekanlarından biri olmaya devam ediyor. Tesislerimiz, modern donanımı ve geniş olanaklarıyla ziyaretçilerimize keyifli ve rahat bir tatil deneyimi sunmak için hazır. Belediye olarak halkımıza en iyi hizmeti sunma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.

Zonguldak'ın incisi Kapuz Plajı’nda siz değerli hemşehrilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Yaz sezonunun bu güzel açılışının ardından hepinizi Kapuz Plajımıza bekliyoruz.