Tahsin ERDEM
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN'ın Yeni Yıl Mesajı

30 Aralık 2022

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN'ın Yeni Yıl Mesajı

 

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan, 2023 yılının başta Zonguldak halkı olmak üzere, tüm insanlığa; sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederek, yapmış olduğu kutlama mesajında şu görüşlerine yer verdi:

‘Değerli Hemşehrilerim, bir yılı daha acısıyla, tatlısıyla geride bırakarak yeni bir yıla girmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Zonguldak Belediyesi olarak 2022 yılını yoğun bir şekilde hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu yaşayarak geçirdik. Yeni projelerimiz ve hedeflerimiz katlanarak devam edecek ve şehrimizi daha yaşanılabilir bir kent haline getirme hedefimiz kararlılıkla sürecektir.

Halkımızın bize verdiği bu onurlu görevi devir aldığımız günden bu yana Zonguldak halkı için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bize duyduğunuz güven ve destekle Zonguldak’ımızı layık olduğu daha büyük hedeflere ve hizmetlere ulaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyor, Türkiye Yüzyılı’nın Enerjisi olan şehrimizin daha da gelişmesi için hedeflerimizi büyütüyor ve tüm enerjimizi sahaya yansıtıyoruz.

Hedeflerimiz ile birlikte yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına, azim ve kararlılığımız devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının başta sağlık olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz eder, yeni yılın huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim.’