Tahsin ERDEM
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Mesajı

 
Saygıdeğer Zonguldaklılar

 

31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerel Seçimlerinde siz kıymetli halkımızın desteği ile Cumhuriyet’imizin ilk vilayeti olan güzel Zonguldak’ımızda Belediye Başkanı seçildim ve göreve başladım.
Öncelikle belirtmek isterim ki, bu onurlu görevi bana layık gören siz değerli hemşehrilerimize içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.
Bu görevi layıkıyla yerine getirmek için büyük bir sorumluluk hissediyorum ve şehrimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek adına elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza söz veriyorum.
Şehrimizi daha adil, daha demokratik ve daha şeffaf bir yönetim anlayışıyla yönetme sözü verdik. Bu doğrultuda, herkesin eşit haklara sahip olduğu bir şehir inşa etmek için çalışacağız. Hiçbir vatandaşımızı ötekileştirmeden, herkesin sesini duyurabileceği bir şehir oluşturmaya çalışacağız. 
Sizlerin fikirleri ve önerileri, şehrimizin gelişimi için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle, her zaman belediyemizin kapısı sizlere sonuna kadar açıktır. Sizlerin taleplerini dinlemek, sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız.
Sevgili Vatandaşlarım,
Halkçı Belediyecilik anlayışımız ile vatandaşlarımıza dokunan hizmetlerimizi hayata geçirecek, hep birlikte şehrimizi daha da ileriye taşıyacak,  aydınlık bir geleceğe beraber yürüyeceğiz.
Şehrimizi yönetirken, her yaş grubundan insanın sesini duyurmasını ve katılımını sağlamak için çaba göstereceğiz.Geleceğe umutla bakmak için birlikte çalışacağız. Hepimizin ortak hedefi Zonguldak’ımızı daha güzel, daha gelişmiş bir şehir haline getirmektir. Bu doğrultuda, şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket edecek ve her zaman sizlerin yanında olacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
Zonguldak’ımızın yüzünü birlikte güldüreceğiz.