Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya Selçuk'tan Belediyemize Ziyaret

12 Mart 2021

Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya Selçuk'tan Belediyemize Ziyaret

 

Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya Selçuk'un bir dizi ziyaret ve açılış için geldiği şehrimizdeki duraklarından biri de belediyemiz oldu. Bakanımız Sn.Ziya Selçuk, Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Birim Müdürleri tarafından belediye binası önünde çiçekle karşılandı ve ardından başkanlık makamında ağırlandı.


Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan, ziyaret sonrası yaptığı açıklama da; ‘Milli Eğitim Bakanımız Sn. Ziya Selçuk’u hem şehrimizde hem de belediyemizde görmekten büyük mutluluk ve onur duyduk. 12 Mart İstiklal Marşı’mızın Kabulünün 100. yıl dönümü vesilesiyle de Sayın Bakanımızın böylesi anlamlı bir gün de ziyaretleri bizler için de ayrı bir öneme sahip olmuştur. Bakanlığımızın da desteği ile Valiliğimizin, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve yerel yönetimler olarak bizlerin çabası ile ilimizi eğitim alanında daha ileriye götürmek için gayretlerimiz devam edecektir. Sayın Bakanımıza nazik ziyaretleri ve hoş sohbetleri için şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.


Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan günün anısına Milli Eğitim Bakanımız Sn.Ziya Selçuk’a madenci heykeli ve maden şehitleri formasını armağan etti. Heyet son olarak diğer programlara katılmak üzere başkanlık makamından ayrıldı.