Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN, İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu

29 Eylül 2020

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN, İnceleme ve Ziyaretlerde Bulundu

 

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN beraberinde Milletvekilimiz Hamdi Uçar, Kozlu Belediye Başkanımız Ali Bektaş ve Kilimli Belediye Başkanımız Kamil Altun ile gün içerisinde ziyaret ve incelemelerde bulundular.

Ziyaretlerine Çaydamar Mahallesi'nde kurulu bulan MFA Maske firması ile başlayan heyet, pandemi sürecinde önemli bir rol alarak şehrimiz ve ülkemizin yüz akı olan MFA Maske yöneticilerine başarılar dilediler.

Daha sonrasında inşaatı tamamlanarak faaliyete geçen yeni Kızılay Kan Bağışı Merkezi binasını ziyaret eden heyet yetkililere hayırlı olsun dileğinde bulundular. Başkan ALAN burada yaptığı açıklamasında 'Kızılay Kan Merkezi Binası temel atma törenini 24 Ekim 2018'de büyük bir heyecanla gerçekleştirmiştik. 14 yıl boyunca görev almaktan büyük gurur duyduğum Kızılay'ın yeni Kan Bağışı Merkezi binası Ağustos ayı itibarıyla hizmete girmiştir. Zonguldak’ımıza hayırlı uğurlu olsun.' şeklinde konuştu.

Son olarak belediyemizin sıcak asfalt çalışmalarının yürütüldüğü Asma Mahallesi'ni, inşaat çalışmaları devam eden Dere Islah Projesi'ni ve ardından Orman Bölge Müdürlüğü'nde Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Pınar'ı ziyaret eden heyet böylelikle ziyaret ve incelemelerini sonlandırdılar.