Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN'ın Yeni Yıl Mesajı

30 Aralık 2020

Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN'ın Yeni Yıl Mesajı

 

Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan ALAN mesajında şu ifadelere yer verdi:

Değerli Hemşehrilerim,

Bir yılı daha acısıyla, tatlısıyla geride bırakarak yeni bir yıla girmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2020 yılı tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altında alan koronavirüs pandemisi mücadelesi ile geçti. Bu mücadelemiz halıhazırda aynı kararlılık ile devam etmektedir. İnşallah 2021 yılı itibarıyla bu musibetten kurtulmayı temenni ediyor, yeni yılda da ülke olarak, milletçe birbirimize kenetlenerek, yolumuza var gücümüz ile emin adımlarla devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum.


Kıymetli Hemşehrilerim,


Zonguldak Belediyesi olarak 2020 yılını yoğun bir şekilde hemşehrilerimize hizmet etmenin onurunu yaşayarak geçirdik. Yeni projelerimiz ve hedeflerimiz katlanarak devam edecek ve şehrimizi daha yaşanılabilir bir kent haline getirme hedefimiz kararlılıkla sürecektir. Halkımızın bize verdiği bu onurlu görevi devir aldığımız günden bu yana Zonguldak halkı için gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Umutlarımız, hedeflerimiz ile birlikte yeni yılda da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına, azim ve kararlılığımız devam edecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, 2021 yılının başta sağlık olmak üzere ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz eder, yeni yılın huzur, barış ve mutluluk getirmesini temenni ederim.’