Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

31/03/2020 TARİHİNDE VEFAT EDENLER

31 Mart 2020

31/03/2020 TARİHİNDE VEFAT EDENLER

 

Merhum Niyazi PINAR’ın eşi, İhsan, İrfan,Faik,Emine DARICI,Selma BÖCEK,Salih PINAR’ın Anneleri, “FATMA PINAR” vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12..00’de Yeşil Mahalle Camii Bld Asri Mezarlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “FATMA PINAR” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

ÖĞLEN NAMAZI : 13.02 İKİNDİ NAMAZI : 16.35

 

Merhum Murat ÇAKAR’ın eşi, Güner ÖZDEMİR,Emine,Asiye,Erol, Birol,Talat,Şendoğan,Erdoğan ÇAKAR’ın Anneleri, “HAVA ÇAKAR” vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 12..00’de Yeşil Mahalle Camii Bld Asri Mezarlığına defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “HAVA ÇAKAR” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

ÖĞLEN NAMAZI : 13.02 İKİNDİ NAMAZI : 16.35

 

 

Şehrimiz Ulucami Esnaflarından, Merhum İsrafil KILIÇ’ın eşi, Dörtyol Büfe Sahibi Kemal KILIÇ’ın Anneleri, “YOSMA KILIÇ” vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kozlu İhsaniye Camii Aynı Yerde Bulunan Mezarlığa defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “YOSMA KILIÇ” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler. İLANI GETİREN KEMAL KILIÇ(OĞLU) 0 542 311 81 63

ÖĞLEN NAMAZI : 13.02 İKİNDİ NAMAZI : 16.35

 

Zonguldak Vakıflar Bankası’ndan Emekli, İffet YILMAZ’ın eşi, Zonguldak ŞekerBank Müd.Yrd.Mevlana Seçkin YILMAZ ,Serçin YILMAZ’ın babaları, Sibel ve Selim YILMAZ’ın kayınpederi, Yağmur BAŞAR YILMAZ’ın dedeleri, Emekli Mali Müşaviri “HİLMİ YILMAZ” vefat etmiştir. Cenazesi bugün Saat 15.00’te Güntepe Mezarlığa defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “HİLMİ YILMAZ” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

İLANI GETİREN SİBEL YILMAZ(GELİNİ) 0 537 447 44 22 ÖĞLEN NAMAZI :

13.02 İKİNDİ NAMAZI : 16.35

 

Terakki Mahallesi Sakinlerinden, Merhum Recep ve Fikriye KELEŞ’in Oğulları, Mevlüde KELEŞ’in eşi, AliCan KELEŞ’in babaları, Merhum Ali ve Hanım SÜRMEN’nin Damadı, Merkez Lauvarından emekli personeli ve Terakkispor eski kaptanlarından Şaban KELEŞ, Amele Birliği emekli personeli Şafak GÖKTEPELİ’nin abisi, Tolga VAROL ve Zonguldakspor antrenörlerinden Taylan VAROL’un dayıları, Sercan GÖKTEPELİ, Evren KELEŞ’in amcaları, Bakkallar odası eski başkanlarından Şükür KÜÇÜKALİ’nin bacanağı, Merkez Lauvarı yükleme şeflerinden Ali KELEŞ vefat etmiştir Cenazesi bugün Balıkesir İli Burhaniye ilçesinde defnedilecektir. Akraba dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “ALİ KELEŞ” e Allah’tan Rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına Başsağlığı diler.