Dr. Ömer Selim ALAN
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI
Biyografi Mesajı Fotoğraflar
Başkanın Sosyal Medya Hesapları

08/04/2020 TARİHİNDE VEFAT EDENLER

08 Nisan 2020

08/04/2020 TARİHİNDE VEFAT EDENLER

Nezihe SOYDAN’ın eşi, Murat, Ender,Öznur’un babaları, Saniye,İhsan,Müyesser,Rasim,Halil’in kardeşleri, “MEHMET SOYDAN” vefat etmiştir.

Cenazesi bugün defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “MEHMET SOYDAN” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

İLANI GETİREN ENDER SOYDAN (OĞLU) 0 532 443 98 78

 

Tepebaşı Mahallesi Sakinlerinden, Merkez Taksi Eski Şoförlerinden Merhum İsmet ERDOĞAN’ın eşi, Merkez Taksi Şoförlerinden Adnan,Tepebaşı Dolmuş Durağı Şoförlerinden Yıldıray ERDOĞAN’ın Anneleri, “YETER ERDOĞAN” vefat etmiştir.

Cenazesi bugün defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “YETER ERDOĞAN” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

İLANI GETİREN ADNAN ERDOĞAN (OĞLU) 0 542 653 71 65

 

Kapuz Mahallesi Sakinlerinden, İsmet ve Gülhan NEZOR’un oğlu, Aygül NEZOR’un eşi, Yağız Efe,Yalın Alp NEZOR’un babaları, Metin , Engin, Erman NEZOR’un Kardeşleri, “SEZGİN NEZOR” vefat etmiştir.

Cenazesi bugün defnedilecektir. Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur. Belediye Başkanlığı “SEZGİN NEZOR” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına başsağlığı diler.

İLANI GETİREN YAĞIZ EFE NEZOR(OĞLU) 0 537 366 11 31

 

Terakki Mahallesi Sakinlerinden,

Hikmet,Hasan,Kısmet’in Kardeşleri,

“NİMET KEVSER TAŞKIRAN” vefat etmiştir.

Cenazesi bugün defnedilecektir.

Akraba, dost ve tanıdıklarına üzüntüyle duyurulur.

Belediye Başkanlığı “NİMET KEVSER TAŞKIRAN” a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına

başsağlığı diler.

İLANI GETİREN

GÖKHAN ÇÜTELİ

Bld . Meclis Üyesi