ZONGULDAK BELEDİYESPOR KULÜP BAŞKANI SAYIN NEJAT ULUDÜZ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 2014-2015 SEZONU BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

550

Amatörün köklü kulübü Zonguldak Belediyespor 2014-15 sezonuyla birlikte atılıma geçti. Futbol, basketbol, masa tenisi ve tekvando da faaliyet gösteren kulüp, tüm branşlarda şampiyonluklara talip. Kulüp yönetimi, şampiyonlukların yanı sıra Zonguldak ve Türk sporuna yeni yetenekler kazandırmayı da kendisine hedef seçti.

 

ZONGULDAK Belediyespor, 2014-15 sezonuna hazır… Amatörün köklü kulübü, yeni sezonda futbol başta olmak üzere basketbol, masa tenisi ve tekvando da boy gösterecek.

Kulüp Başkanı Nejat Uludüz, dün beraberinde yönetim kurulu üyeleri Abdullah Bakır, Kudret Özdemir, Osman Karataş, Fikri Ustabaş, Mustafa Kaya ile spor medyasının huzuruna çıktı.
Uludüz, yaklaşık 1 saat süren basın toplantısında, kulübün 2014-15 sezonunda faaliyet göstereceği spor branşları ve hedefleri hakkında bilgiler aktardı. Yeni sezonda futbol, basketbol, masa tenisi ve tekvando branşlarında Zonguldak gençliğine hizmet vereceklerini kaydeden Başkan Uludüz, hedeflerinin tüm branşlarda şampiyonluk olduğunu kaydetti.  Uludüz, şampiyonluklarla birlikte tüm spor branşlarında yeni sporcular yetiştirerek Zonguldak sporuna hizmet edeceklerini ifade etti.

 

ZONGULDAK Belediyespor’un patronu, tüm spor branşlarında şampiyonluklar yaşamak için sağlam altyapıların oluşturulduğunu belirterek, “Futbol, basketbol, masa tenisi ve tekvando sporlarında 200’e yakın lisanslı sporcumuz var. Her biri ayrı yetenekteler. Futbolda geçen sezon Birinci Amatör Küme’ye yükseldik. Basketbolda altyapı yaş gruplarında çok iddialıyız. Keza masa tenisi ve tekvando da durumumuz gayet iyi. Tüm branşlarda yeni sezona hazırız. Hedefimiz tabii ki de şampiyonluk. Bunun yanında yeni sporcular yetiştirmek istiyoruz. Örneğin futbolda 3. Lig’de mücadele eden Zonguldak Kömürspor’un altyapısına 3 futbolcu verdik. Yine aynı şekilde Birinci Amatör Küme’de yer alan A takım kadrosuna da altyapıdan 5 oyuncu çıkardık. Bunlar bizim için önemli başarılar. Diğer branşlarda da alttan yetişen çok yetenekli sporcularımız var. Zonguldak Belediyespor, sporda yine eski başarılı günlerine dönecektir. Antrenörlerimize güvenimiz tam. Futbol branşında Ahmet Terzi, basketbolda Özkan Oral, masa tenisinde Kudret Demirel, tekvando da Bülent Çiçek, Zonguldak’ta kendilerini kanıtlamış antrenörler. Sağlam bir ekiple yola çıktık. Bu sezon tüm branşlarda ses getireceğiz” dedi.

zonguldak-belediyespor-yeniden-dirilecek

Simple Text