ZONGULDAK BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMININ BAŞARISI

804
ZONGULDAK BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMININ BAŞARISI

Zonguldak Belediyespor küçük erkekler basketbol takımı, Çorum’ da katıldıkları şampiyonada dörtte dört yaparak büyük bir başarıya imza attılar. Grubunda, sırasıyla Kırıkkale, Sinop ve ev sahibi Çorum Belediyespor’u yenen ekibimiz, grubun lideri Samsun DSİ’ni 64-51 yenerek 21 Nisan’da Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasına katılmayı hak kazanarak, küçük erkekler merkez kuzey grubu bölge şampiyonu oldular.

Sporcular verdikleri sözü tutarak, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret ettiler. başarıdan dolayı sporcuları tek tek kutlayan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; sporculardan daha büyük başarılar bekledikleri, başarılarının bundan sonra da devam etmesi dileğinde bulunarak, sporcuları tebrik etti. Ardından sporcular Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Şanal’ı da ziyaret ettiler.

ZONGULDAK BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMININ BAŞARISI ZONGULDAK BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMININ BAŞARISI ZONGULDAK BELEDİYESPOR KÜÇÜK ERKEKLER BASKETBOL TAKIMININ BAŞARISI

Simple Text