ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

173

ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediye İtfaiye Müdürlüğü’nden emekli olan 19 personele teşekkür plaketi takdim etti. Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile İtfaiye Müdürlüğü işbirliğince gerçekleştirilen plaket törenine; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Başkan Yardımcıları Erhan Darende, Kemal Cangöz, Nilgün Sarbay, Şenol Şanal, Erol Yılmaz, Özel Kalem Müdürü Hasbi Kacaba, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hatice Alın, İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın ve İtfaiye personeli katıldı.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İtfaiye Teşkilatının 7/24 görevine hazır olduğunu; emekli olan çalışanların ise, itfaiye teşkilatına çok büyük hizmetlerde bulunduklarını ifade ederek; “Siz değerli mesai arkadaşlarım; bunca yıl emek verdiğiniz İtfaiye Teşkilatımızdan emekli oldunuz. Her zaman bu meslekte zorluklarla mücadele ettiniz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak için, büyük bir özveri ile çalışmalarınızı sürdürdünüz. Bulundunuz konum içerisinde iyi izler bırakabilmek çok önemlidir. Bugüne kadar vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, sizleri tebrik etmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

İtfaiye Müdürü İsmail Sarıydın ise; “Yıllarca, çok zor şartlar altında beraber görev yaptık. Sayımız çok azdı. Sayımız az olmasına rağmen, bugüne kadar her yangından, her afetten sıkıntısız çıktık. Gece gündüz demeden çalıştınız. Mesai koşulu aramadınız. Belediye Başkanımıza, bizlere her zaman destek olduğu için teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, İtfaiye Müdürü İsmail Sarıaydın’a ise, aynı görevde 20 yıl boyunca başarıyla çalışmasından ötürü, Özel Kalem Müdürü Hasbı Kacaba, teşekkür plaketi takdim etti. Emekli olan personele teşekkür plaketi takdimlerinin ardından, hatıra fotoğrafı çektirildi.

ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ IMG_7169 IMG_7174 ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ İTFAİYE MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN EMEKLİ OLAN PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM EDİLDİ

Simple Text