ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI

194

ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Başkan Akdemir: “HİZMETLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İnağzı Mahallesi’nde başlayan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e, Başkan Yardımcısı Erhan Darende, Fen İşleri Müdürü Ogan Göktürk ve İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi eşlik etti. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirten Başkan Akdemir, altyapı çalışmalarından dolayı bozuk olan yolların asfalt ya da parke çalışmaları ile düzeltildiğini belirterek, çalışmaların diğer mahallelerde de devam edeceğini sözlerine ekledi.

İnağzı Mahallesi Muhtarı Mustafa Hamzaçebi ise, yapılan çalışmadan mahalle sakinleri olarak da büyük memnuniyet duyduklarını, gerekli olan çalışmanın ve hizmetin mahallelerine geldiğini belirtti ve Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile ekiplere teşekkür etti.

ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI ZONGULDAK BELEDİYESİ FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ İNAĞZI MAHALLESİNE ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLATTI

Simple Text