ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

564
ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Zonguldak Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen iftar yemeği programı, Engelliler Derneği Zonguldak Şubesi ile devam etti. Belediye yemekhanesinde düzenlenen iftar programına; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Engelliler Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, dernek üyeleri ve basın mensupları katıldı. Kuran-ı Kerim okunması ile başlayan iftar yemeği programında konuşan Dernek Başkanı Hüseyin Şirin: “Sayın Belediye Başkanımız, her yıl bizleri iftar programına davet ediyor. Dernek yerimiz konusunda büyük sıkıntımız vardı. Geçici de olsa, Belediye Başkanımızın sayesinde bu konuyu çözmüş bulunuyoruz. Önümüzdeki hafta siz engelli arkadaşlarımıza yeni yerimizde hizmetlerimize devam edeceğiz. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

Günün anlam ve önemini belirtmek üzere konuşmasını yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise, tüm engelli vatandaşlara her zaman yardımcı olmaya çalıştığını, Ramazan ayının ise bolluk, bereket ve kardeşlik duygularının ön plana çıktığını ifade ederek, katılımlarından dolayı tüm engelli vatandaşlara teşekkür etti.

ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ ZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİZONGULDAK BELEDİYESİ ENGELLİLER DENREĞİ’NE İFTAR YEMEĞİ VERDİ

Simple Text