Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir Tepebaşı Mah ve Terakki Mahallesindeki çalışmaları yerinde inceledi

584

BAŞKAN AKDEMİR: “HALKIMIZA HİZMETİN EN İYİSİNİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından devam eden çalışmaları yerinde incelemek üzere, beraberinde Fen İşleri Müdürü Ogan Göktürk, CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk ve İlçe Başkanı Cemal Şahin ile birlikte mahallelere çıktı. Başkan Akdemir, yol açma ve beton yol çalışmaları olmak üzere yapılan işlerin ivedilikle devam ettiğini ifade ederek, ilk önce Belediye Önünde devam eden parke yol çalışmasını inceledi. Ardından, Tepabaşı Mahallesi Su Deposu Sokak’ta devam eden, yol genişletme ve duvar çalışmalarını yerinde denetledi.

Başkan Akdemir; “Bu mahallemizde, iki araç yan yana zor geçiyordu. Ekiplerimiz ile birlikte önce, yol genişletme çalışmasını yaptık ve ardından duvar çalışmalarımızı sürdürdük. Yağmur suyu ve içme suyu hatlarımız yenilecek. Parke yol çalışmamız ile birlikte de bu mahallede yer alan sorunu tamamen ortadan kaldırmış olacağız. Çarşı içine bundan sonra su inmeyecek. Vatandaşlarımız bu çalışmadan oldukça memnunlar. Diğer mahallerimiz de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Ardından Terakki Mahallesi Gazipınar Sokak’ta başlayan ve kısa süre içerisinde tamamlanması hedeflenen beton yol çalışmalarını yerinde inceleyen Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Halkımız her şeyin en güzeline layık. Bizlerde çalışmalarımızı periyodik olarak devam ettiriyoruz.” şeklinde konuştu. Başkan Akdemir’in konuşmaların ardından CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk ise; “Bizde Başkanımızla birlikte gezip gördükten sonra daha iyi anlıyoruz. Zonguldak’ta çalışmalar var. Bu çalışmalar da devam edecektir. Cumhuriyet Halk Partisi örgütü olarak çok teşekkür ediyoruz. Çalışmalarında Başkanımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

DSC_0322 DSC_0349 DSC_0353 DSC_0355 DSC_0363 DSC_0367

Simple Text