YENİ ÇOCUK PARKLARI YAPMAYA VE ÇOCUK PARKLARIMIZI YENİLEMEYE DEVAM EDİYORUZ

1571

Belediyemiz tarafından yapımı tamamlanan ve onarımı devam eden Çocuk Oyun Alanları ve Parklarımız vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni topluyor. Zonguldak Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde, Bahçelievler Mahallesi Hakkı Çavuş Parkı, Karaelmas Mahallesi, Karaelmas Ortaokulu mevkiinde yer alan çocuk parkımız, Yayla Mahallesi Yağcılar Mevkiinde yer alan parkımız, 467 evler mevkiinde yer alan çocuk oyun parkımız, Mithatpaşa Mahallesi Aziziye Caddesi’nde yer alan çocuk oyun parkımız, 100.Yıl Şehirlerarası Otobüs Terminali üst mevkiinde yer alan parkımız, Bahçelievler Mahallesi Gelincik Sokak’ta yer alan çocuk oyun parkımız, Tepebaşı Mahallesi sigorta hastanesi üstünde yer alan çocuk parkımız, Dumlupınar İlköğretim Okulu önünde yeni yapmış olduğumuz çocuk oyun parkı, Site’de Mehtap Sokak’ta yenilemiş olduğumuz çocuk oyun parkımız, İncivez Mahallesi’nde yenilemiş olduğumuz ve halen diğer mahallelerimizde devam eden bakım onarım çalışmalarımız ile çocuk oyun alanlarımızı yapmaya ve yenilemeye devam ediyoruz.

Vatandaşlarımız tarafından da büyük beğeni toplayan çocuk parklarımız, özellikle hafta sonları dolup taşıyor. Havaların güzel gitmesi ile birlikte de, çocuklarını parklara getiren aileler de spor yaparak hoşça vakit geçiriyorlar. Zonguldak Belediyesi olarak onarımı devam eden ve yapılması düşünülen çocuk oyun alanlarımız ise kısa süre içerisinde başlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacaktır.

hakkı çavuş parkı DSC_2390 DSC_2375 DSC_0018 DSC_0021 DSC_2438 DSC_2446 terakkı mah gumushane sok rakanoğlu sok-dumlupınar ılköpretım okulu önu terakkı mah gumushane sok rakanoğlu sok-dumlupınar ılköpretım okulu önu2

 

Simple Text