TÜRK KIZILAY DERNEĞİ ZONGULDAK ŞUBESİ BELEDİYE BAŞKANIMIZ DR.ÖMER SELİM ALAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİNDE BULUNDULAR

274

Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şubesi, Zonguldak Belediye Başkanımız Dr. Ömer Selim Alan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundular. Ziyarete; Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Kan Bankası Müdürvekili Kubilay Demir’in ve çok sayıda Kızılay üyesi katıldı.

             Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren, Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan;‘Yıllarcabirlikte mesai yaptığım arkadaşlarımın ziyareti beni çok mutlu etti. 15 yıla yakın zaman zarfında Kızılay’da görev yaptık. Aldığım en anlamlı hediyeler bunlar oldu. Hepinize şükranlarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu. Ziyarette konuşma yapan, Kızılay Derneği Başkanı Aydın Ergenç, “ Başkanımız içimizden birisi. Kendisine görevinde başarılar diliyorum. En güzel hizmetleri de şehrimize yapacağından eminiz.’ dedi.

      Konuşmaların ardından, Türk Kızılay Derneği Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç ve Kan Bankası MüdürvekiliKubilay Demir tarafından, günün anısına; Başkan Alan’a, çiçek, plaket ve Kızılay ambleminin yer aldığı bakır tablo armağan edildi.

Simple Text