TBMM ESKİ BAŞKANI ETİK KURULU BAŞKANI SAYIN KÖKSAL TOPTAN BAŞKAN ALAN’A ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİNDE BULUNDU

241

                TBMM Eski Başkanı, Kamu Çalışanları Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, eşi Saime Toptan ile birlikte,Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

KÖKSAL TOPTAN: “DR.ÖMER SELİM ALAN’A YÜREKTEN GÜVENİYORUM”

                   Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’nın Zonguldak’ta güzel çalışmalara imza atacağını ifade eden TBMM eski Başkanı Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan; ‘Zonguldak’ın belediyecilik bakımından, karşı karşıya bulunduğu sorunları bu şehirde yaşayan herkes biliyor. Asıl önemlisi yeni seçilen Belediye Başkanımız da biliyor. Sorunu bilmek çözüm için önemli bir adımdır. İnşallah makul bir süre içerisinde, Zonguldak daha yaşanabilir, daha rahat nefes alınabilir bir kent haline gelecektir. Hepimizi gururlandıracaktır. Sorunları bildiğimize göre, hiç mazeret üretmeden Başkanımız Dr.Selim Alan’a, yürekten güveniyorum. Seçim öncesi inancını biliyorum. İş koparabilme becerisini biliyorum. Buna dayanarak söylüyorum ki; hiçbir mazeret sunmadan, Zonguldak için kendisini bir şans görüyorum. Her alanda önder olabilecek bir arkadaşımız. Tecrübesini, gençliğini birleştirdiğimizde sorunları tek tek çözecektir. Kendisine bu düşüncelerle başarılar diliyorum. Sevgili doktorumuz, AK Parti’nin adayı olacak seçilmiştir ama artık Zonguldak Belediye Başkanıdır. Zonguldak’ın belediye başkanıdır. İnşallah Zonguldak önümüzdeki süreçte büyükşehir olur.” şeklinde konuştu.

BELEDİYE BAŞKANI DR.ÖMER SELİM ALAN: “ZONGULDAK HAK ETTİĞİ YERE GELECEKTİR”

                   Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Dr.Ömer Selim Alan; “Değerli Başkanımıza, Saygıdeğer Hanımefendi’ye ziyaretlerinden ötürü çok teşekkür edıyorum. Sayın Başkanım özetledi. Biz 2012 yılından beri partimizde görev yaparken, Köksal Başkanım ile de siyaset yapma şansım oldu. Her zaman bizlere destek oldu. Bizde inşallah bize güvenenleri ve kendisini utandırmayacağız. Zonguldak’ta bize destek veren, teveccüh gösteren vatandaşlarımızın oylarını helal ettireceğiz. Sayın Başkanımızın arz ettiği gibi, belediyecilik anlamında sorunlarımız var. Biz Zonguldak’ımızı hak ettiği yerlere getirmek için yetki istemiştik. 31 Martta’da, Allah’a şükürler olsun vatandaşlarımız bize bu yetkiyi verdi. Biz de artık bundan sonra vatandaşlarımızın yüzünü güldürmek için, durmadan koşacağız. Zonguldak’ımız bunu hak ediyor. Cumhuriyet’imizin ilk şehri…Emeğin başkenti memleketimiz.. Artık şehrimiz hizmet istiyor. Bunu çok net görüyoruz. Sayın Başkanımın huzurunda, tekrar vatandaşlarıma söz veriyorum. Hiç merak etmesinler. Zonguldak hak ettiği yere gelecektir.” şeklinde konuştu.

Simple Text