PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

490

PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

Zonguldak Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) işbirliğince, ‘Etik’ konusunu içeren seminer programı düzenlendi. BEÜ’sindenProf.Dr. Hakan Kutoğlu tarafından gerçekleştirilen seminer programına; Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Prof.Dr. Hakan Kutoğlu; yapmış olduğu seminer programında; ‘Etik nedir? Kamu yönetiminde etiğin önemi ve Etik Davranış İlkeleri konuları üzerine açıklamalarda bulundu. Özellikle, bir meslek etiği olarak kamu yönetimi etiğinin de, yönetim alanında, doğru davranışlara ulaşmak için gerekli olan ilke ve standartları ifade ettiğini belirten Kutoğlu, etiğin; kişinin davranışlarına temel olan ahlak ilkelerinin tümü olduğunu belirtti. Seminer Programının ardından, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Prof.Dr.Hakan Kutoğlu’na günün anısına, ilimizin yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye kutusunu takdim etti.

PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ  PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ  PROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİPROF.DR.HAKAN KUTOĞLU ETİK KONUSU ÜZERİNE SEMİNER DÜZENLEDİ

Simple Text