ONTEMMUZ MAHALLESİ KURAN KURSU BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

556
ONTEMMUZ MAHALLESİ KURAN KURSU BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ontemmuz Mahallesi Bilal-i Habeşi Kuran kursunun açılışını gerçekleştirdi. Zonguldak Belediye Başkanlığı tarafından ve mahalle halkının desteği ile yapımı tamamlanan kuran kursunun açılışına; Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve İl Müftüsü Mürsel Öztürk olmak üzere çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış öncesi konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Zonguldak’ta işadamlarımız, esnaflarımız, mahalle halkımız bu tür yerlerimizin oluşması için az ama çok destek veriyorlar. Mühim olan bir konuya destek vermek ve adım atmaktır. Onu meydana getirdiğiniz de, oradan istifade eden halkın duasını aldığınız çok daha memnun oluyorsunuz. Bizler yerel yönetimler olarak,  gerek kuran kurslarımızın eksiklikleri olsun, gerek camilerimizin temizliği olsun düzenli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kuran kursumuz tüm halkımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

ONTEMMUZ MAHALLESİ KURAN KURSU BİNASI AÇILIŞI YAPILDI ONTEMMUZ MAHALLESİ KURAN KURSU BİNASI AÇILIŞI YAPILDI ONTEMMUZ MAHALLESİ KURAN KURSU BİNASI AÇILIŞI YAPILDI

Simple Text