Kent konseyi yürütme kurulu toplantısı

515
Kent konseyi yürütme kurulu toplantısı

Kent konseyi yürütme kurulu toplantısı

Kent konseyi yürütme kurulu toplantısı Zonguldak Belediyesi Encümen salonunda yapıldı. Toplantıya Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Yesari SEZGİN tarafından davet edilen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir de katıldı.

Kent Konseyi Yürütme Kurulu toplantısında Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin bu dönemde yapacakları çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Muharem Akdemire bilgi vererek çalışmalarına destek olmalarını talep etti. Özellikle eylül ayında yapacakları toplantı sonrası oluşturacakları çalışma grupları  ile proje ve raporların üretileceğini ve eylülden sonrası için her belediye meclisi gündemine  kent konseyinden konuların getirilmesini amaçladıklarını söyledi. Bu şehirde yaşayan her bireyin şehrin yönetimine katkı sağlamak için en önemli platform olan Kent Konseyinde yer alması için herkesi davet ettiklerini belirterek amaçlarının Zonguldak için artı değerler yaratmak olduğunun altını çizdi.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise Kent Konseyinin önemli olduğunu,Kent konseyinden gelen çalışmaları dikkate almaları gerektiğini  belirterek Kent Konseyi ile birlikte şehrimizin sorunlarına çözüm bulmak için hareket edeceklerini belirtti. Akdemir bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Kent Konseyine önem vermeye devam edeceklerini  ve önemli olanın Zonguldak için birlikte ortak akıl ile en doğruyu bulmak olduğunu söyleyerek yeniden Başkanlığa seçilen Yesari SEZGİN VE yönetim kurulunu kutlayarak başarılar diledi.

 

Simple Text