İYİ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE İSTANBUL MİLLETVEKİLİ HAYRETTİN NUHOĞLU BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR’İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

1444

‘İyilik Kervanı Yollarda’ Projesi kapsamında, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İyi Parti Zonguldak İl Başkanı ve Eski Zonguldak Valisi Yavuz Erkmen ile partililer, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. İyi Parti Zonguldak İl Başkanı Yavuz Erkmen, İyi Parti Genel Merkezi olarak ‘İyilik Kervanı Yollarda’ projesi adıyla ülkenin dört bir tarafında oluşturulan heyetler ile birlikte, ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirterek, çalışmalarını daha çok kitleye duyurmayı hedeflediklerini belirtti.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, Zonguldak Belediye Başkanlığı’nı özellikle ziyaret etmek istediklerini, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) çok ciddi bir demokrasi örneğini verdiğini söyledi. ‘İyilik Kervanı Yollarda’ projesinin rastgele bir çalışma olmadığının altını çizen Genel Başkan Yardımcısı Hayrettin Nuhoğlu, yapılan çalışmayla halk ile daha çok bütünleşmeye çalıştıklarını, bu doğrultuda STK’lar ve Odalar olmak üzere geniş kapsamlı bir ziyaret programı başlattıklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise; Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) üyesi ve neferi olmaktan her zaman gurur duyduğunu, CHP’nin köklü ve demokratik bir parti olduğunu, yerel yönetimler olarak da çalışmalarını büyük bir gayret ile sürdürdüklerini belirtti. Görevde olduğu süre içerisinde birçok çalışma gerçekleştirdiğini ve halk için bu hizmeti kabul ettiğini söyleyen Başkan Akdemir, fikir ayrılıkları olsa dahi, vatan, millet ve bayrağımız için her zaman ortak akıl ile hareket edilmesi gerektiğini ifade etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, günün anısına İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu’na madenci heykeli armağan etti.

Simple Text