CUMHURİYET BAŞSAVCISI NECİP TOPUZ’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E VEDA ZİYARETİ

578

CUMHURİYET BAŞSAVCISI NECİP TOPUZ’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E VEDA ZİYARETİ

Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e veda ziyaretinde bulundu. 2014 yaz Kararnamesi ile Zonguldak’ta yaklaşık 2 yıldır görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz, Adli Yargı Kararnamesi ile Muğla İli Cumhuriyet Başsavcılığı’na tayini çıkmasının ardından, kurumlara veda ziyareti düzenleyerek,  Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. Cumhuriyet Başsavcısı Necip Topuz; “Zonguldak’ta 2 yıldır görev alıyorum. Zonguldak zor bir şehir ama insanı çok güzel. Zonguldak’a hizmet etmekten de büyük şeref ve gurur duydum. Yapmayı düşündüğümüz daha işler vardı. Ama Yüksek Kurul’umuz böyle uygun görmüş. Bizim açımızdan da arzu edilebilecek bir tayindir. Kendi açımızdan güzel bir tayin oldu. Diğer kurumlarla da uyumlu çalışmaya özen gösterdik.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Ayrılıklar hüzünlüdür ama Sayın Başsavcım Zonguldak’ta iz bıraktı. Kendisini tanımaktan çok memnun olduk. Kendisiyle kurduğumuz insanı ilişki ve devlet hizmetindeki uyum çok iyiydi. Naif, kibar ve üstün hukuk anlayışı ile şehrimize yansıtmıştır. Devlet yönetiminde mutlaka gerekli tayinler var. İnşallah gittiği yerde daha da üstün başarılar yaşardınız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI NECİP TOPUZ’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E VEDA ZİYARETİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI NECİP TOPUZ’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E VEDA ZİYARETİ

Simple Text