CHP ZONGULDAK 3’ÜNCÜ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI HARUN AKIN’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

404

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) 3’üncü sıra milletvekili adayı 22.Dönem Zonguldak Milletvekili Harun Akın, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e ‘nezaket’ ziyaretinde bulundu. Akın’a; CHP Zonguldak İl Başkanı Ertuğrul Koltuk ve İlçe Başkanı Cemal Şahin eşlik etti. 1 Kasım seçimleri nedeniyle çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürdüklerini belirten CHP Zonguldak 3’üncü sıra milletvekili adayı Harun Akın, Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile görüş alışverişinde bulundu. Akın, yerel yönetimlerin önemine değinerek, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarına başladıklarını, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) yerelde ve ülke genelinde sağlayacağı başarı ile, halkın huzur, güven, umut içerisinde olacağı bir tablo çıkarmak adına ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini ifade etti. Akın ziyarette yaptığı konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: “          1 Kasım’da ülkemiz tekrar seçimi yaşayacak. Bu seçimi neden yaşıyoruz, zaman içinde kampanya içinde halkımıza anlatacağız. Bu çerçeve de daha işin başındayız. İl Başkanımız ve Merkez İlçe Başkanımız ile birlikte çalışma gruplarımızı oluşturduk. İl belediyesi bizim için çok önemli. İlin temsili ve ilin ağabeyi bir belediye. Sayın Belediye Başkanımız ile fikir alışverişi yapmak ve birbirimize pozitif enerjilerimizi aktarmak için kendisini ziyaret ettik. İnşallah 1 Kasım’da ülkemizin ve Zonguldak’ımızın, rahatlayacağı, yeniden umutlanacağı ve mutlu olacağı bir tablo çıkartmak için elimizden geleni yapacağız.” Şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise; “1 Kasım seçimleri çok büyük önem arz ediyor. Değerli vekilimizde 3’üncü sıradan adayımız. Bizim amacımız, hep birinci parti olmak ve tüm adaylarımızı vekil olarak çıkarmaktır. İnşallah bu hedeflerimizi sadece Zonguldak’ta değil, ülkemiz bazında da gerçekleştiririz ve Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerler. Çok köklü bir partiye mensubuz. Halkımız da aklı-selim bir şekilde oylarını 1 Kasım’da kullanırlar. Birlik ve beraberliğimiz bu süreçte olduğu gibi her zaman çok önemli.  İl, ilçe, kadın kolları, gençlik kolları, üyelerimiz hep birlikte kenetlenmeliyiz. Ülke genelinde de böyle olmalıdır. Bu birliktelik sayesinde, ilimizde ve ülkemizde 1’inci parti olarak çıkmayı hedefliyoruz.”şeklinde konuştu.

CHP ZONGULDAK 3’ÜNCÜ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI HARUN AKIN’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET CHP ZONGULDAK 3’ÜNCÜ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI HARUN AKIN’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET CHP ZONGULDAK 3’ÜNCÜ SIRA MİLLETVEKİLİ ADAYI HARUN AKIN’DAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

Simple Text