Başkanın Mesajı

Untitled-7

Değerli Hemşehrilerim,

Türkiye’nin ‘Emeğin Başkenti’ olarak adlandırılan Zonguldak’ımızda siz değerli Zonguldak halkı ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Zonguldak’ımız ve sizler için sürdürdüğümüz çalışmalarımız tamamlandığında daha yaşanabilir bir Zonguldak için mücadelemize devam ediyoruz. Belediye hizmetlerinde sürdürebilirliği hâkim kılıp, hizmet sunumları çağdaş standartta, çevreye duyarlı, insana saygılı ve onu mutlu etmeye yöneliktir. Bununla birlikte sosyal belediyecilik alanındaki hizmetlerimiz artarak devam etmektedir.

Gerçekleştirme yolunda ilerlediğimiz ve Zonguldak için hayati öneme sahip projelerimizle, Zonguldak’ı daha çağdaş ve modern bir kent yapma yolunda ilerlediğimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Çünkü Zonguldak ve sizler her şeyin en güzeline layıksınız.

İnanıyorum ki, hep birlikte daha güzel günlerde beraber olacağız. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Siz değerli Zonguldak halkına bana göstermiş oldukları teveccühten ötürü teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Muharrem AKDEMİR

Zonguldak Belediye Başkanı