BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI

108

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle, 19 mahalle muhtarı Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. Resmi Gazetenin mükerrer sayısında iki yıl önce yürürlüğe giren ve 19 Ekim tarihinde kutlanan muhtarlar günü nedeniyle, ilk tören Valilik Binası önünde gerçekleştirildi. Ardından Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı ziyaret eden mahalle muhtarları, akabinde Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; muhtarlık müessessinin kültürümüzün ve toplumsal yaşantımızın önemli yapı taşlarından biri olduğunu, vatandaşlar ile muhtarların bire bir en yakın görüşme ve sorunları tespit etme imkânına sahip olup, yerel yönetimlere köprü vazifesi gördüklerini dile getirerek; 19 mahallenin sıkıntılarını ve sorunlarını çözme noktasında muhtarlar ile birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını ifade etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ziyarette yapmış olduğu konuşmasında şu görüşlerine yer verdi: “Öncelikle 19 Ekim Muhtarlar Günü’nüzü kutlarım. Muhtarlarımız, zorlu ve özverili olan bu mesleği en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar. 19 mahallemizde mevcut sıkıntılar var. Bizler, bu sıkıntıları çözmek için muhtarlarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Her mahalleye aynı şekilde müdahale etme imkânımız olmuyor. Bu konuda muhtarlarımız bize anlayış gösteriyorlar. Biliyorsunuz ki, şehrimizde alt yapı çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Şuanda Gazipaşa Caddesi’nde devam eden alt yapı, menfez çalışmamızı hepiniz görüyorsunuz. Bu çalışmaları yürütürken, enerjisa hatları, doğalgaz, telekom, internet bağlantıları derken hepsi üst üste geliyor ve biz bu çalışmaları aynı anda düzgün bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Biz mahallelerimizde güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Eksikliklerimizi gidermeye çalışacağız. Her zaman söylediğim gibi, mahallelerimizde çalışmalarımızı aciliyet durumuna göre planlıyoruz. Asfalt, parke yol hepsi güzel bir şekilde eksik kalan mahallelerimizde de yapılacaktır. Sizlere teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oluyorsunuz. Birlik ve beraberliğimiz hep böyle devam etsin.” şeklinde konuştu. 19 mahalle muhtarı Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e mahallelere yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, hizmetlerin devam etmesini talep ettiler.

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR MAHALLE MUHTARLARINI AĞIRLADI

Simple Text