BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.”

386
BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, İncivez Mahallesi’nde yapımı devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e, Başkan Yardımcısı Şenol Şanal, Fen İşleri Müdürü Ogan Göktürk ve İncivez Mahallesi Muhtarı eşlik etti. Ardından Üzülmez Tünel ve viyadük çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e; Karayolları Proje Şefi de eşlik ederek, tünel çalışmalarının son gidişatı hakkında kendisine bilgi verdi. Çınartepe Mahalle Muhtarlığında bir araya gelen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, tünel çalışmaları sırasında vatandaşların mağdur olmaması için karayolları yetkilileri ile sürekli irtibat halinde olduklarını belirtti. Çınartepe Muhtarı Okan Girgin ise; “Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir, çalışmalarını her zaman yerinde inceliyor ve yetkililerden bilgi alıyor. Bizler de muhtarlar olarak, mahallelerimizde yer alan sorunları yakından takip ediyor, Belediye Başkanımıza iletiyoruz. Sağolsun kendisi bugün yanımıza geldi ve fikir alışverişinde bulunduk. Muhtarlarımızın da yer aldığı bu görüşme olumlu geçti.” şeklinde konuştu.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “19 mahalle muhtarımız ile her zaman görüşüyorum, sorunları kendilerine soruyorum. Biz, halkımız için her şeyin en güzelini yapmaya çalışıyoruz. İncivez Mahallesi’ndeki çalışmalarımızı inceledik, yapılacak olan konuları irdeledik. Özellikle tünel çalışmalarını yakından takip ediyorum. Karayolları Genel Müdürümüz ile de konu ile alakalı görüşüyoruz. Tünel çalışmalarının olduğu yerin üst kısmında ikamet eden vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda, bugün özellikle burayı incelemek istedim. Yetkililerden bilgi aldım. Halkımız için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.” şeklinde konuştu.

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.” BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.” BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.” BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.” BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.” BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR: “HALKIMIZ İÇİN YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORUZ.”

Simple Text