BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROGRAMINI TAMAMLADI

153

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Ramazan Bayramı’nın 2’inci günü bir dizi bayramlaşma programı düzenledi. Her bayram geleneksel olarak sürdürdüğü bayramlaşma programlarına bu yılda devam eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; ilk olarak Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’ne giderek, çalışanlar ile bayramlaştı. Temizlik İşleri Müdürlüğü personellerinin bayramını kutlayan Başkan Akdemir, şehrin temizliğini üstlenen çalışanlara vermiş oldukları emekten dolayı ayrıca teşekkür etti.

Ardından Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanlığı’nı ziyaret eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i, Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan, Sendika Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek ve sendika üyeleri karşıladı.Belediye İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek, Zonguldak Belediyesi’nin büyük bir aile olmayı başardığını ve bu özveriyi Belediye Başkanı Muharrem Akdemir sayesinde gerçekleştiğini belirtti. Ayçiçek; “Zonguldak Belediyesi’nde gerçekten ciddi bir değişim söz konusu. Belediye Başkanımız, belediye yöneticileri, memuru ve işçisi ile en zor bir işi başarmış. Büyük bir aile olmayı başarmıştır. Şahsim adına bu ailenin içinde olmaktan çok mutluyum. Bu oluşumun gerçekleşmesinde, Belediye Başkanımızın çok büyük emeği vardır. Yine bir bayramda birlikteyiz. Güzel bir tablo var. Sevgi ve saygı ile bayramımızı geçiriyoruz.” şeklinde konuştu. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise, “Bayramlar, kırgınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının bir arada oluştuğu, kardeşliği pekiştiren günlerdir. Hepimiz bir aradayız. Göreve geldiğim ilk günden beri, sevgi ve saygıyı, kurumsallaşmayı, birlikte iş yapabilmeyi çok önemsedim. Ancak bu kurumun hizmet kurumu olduğu sonucu sizler sayesindedir. Bizler, bu kadar kısıtlı imkânlarda bazı önemli işler yapabiliyorsak yine sizlerin payı büyüktür. Bu duygularla, hepinizin Ramazan Bayramı’nı kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Tüm Bel-Sen Zonguldak Şube Başkanı Kenan Şeref ve sendika üyeleri ile tek tek bayramlaştı. Çalışanlar arasındaki kurumsallaşmaya büyük önem verdiğini ifade eden Başkan Akdemir, birlik beraberlik ve ekip ruhu ile başarının kaçınılmaz olduğunu belirtti.

Bayramlaşma programına, Belediye Zabıta Müdürlüğü ekipleri devam eden Başkan Akdemir’i Zabıta Müdürü Murat Yanık, Zabıta Müdür Yardımcısı Ayhan Mercan ve zabıta personeli karşıladı. Zabıta Teşkilatı’nın belediye ve vatandaşlar arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Ülkemizin en köklü teşkilatlarından biri olan Zabıta Müdürlüğü belediyemizin gören gözü, işiten kulağıdır. Şehrimizin her noktasında halk ile iç içedir. Sizler zor şartlar altında görev yapıyorsunuz. Ancak sizler bu zorlukların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Hep böyle ekip ruhuyla, birlik ve beraberlik ile çalışmasını temenni ediyor, mübarek Ramazan Bayramını kutluyorum” şeklinde konuştu. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, bayramlaşma programına, İtfaiye Müdürlüğü personelleri ile devam etti. 7/24 her daim görevlerinin başında oldukları ve canla başla her koşulda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Başkan Akdemir, İtfaiye Müdürlüğü personellerinin gayretli çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in son durağı, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı oldu. Basının öneminden bahseden Başkan Akdemir, ilkeli, objektif ve kaliteli habercilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren basın mensuplarına özenli davranışlarından dolayı teşekkür etti ve tüm basın camiasının mübarek Ramazan Bayramını kutladı.

Simple Text