BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BELEDİYE İŞ SENDİKASI VE TÜM BEL-SEN ZONGULDAK ŞUBE BAŞKANLIĞI ÜYELERİ İLE BAYRAMLAŞTI

435

tum-bel-sen-bayramlasma
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kurban Bayramı’nın 2’inci günü Belediye İş-Sendikası Zonguldak Şube Başkanlığı ve Tüm Bel-Sen Zonguldak Şube Başkanlığı ile bayramlaşma programına katıldı. İlk olarak Belediye İş-Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan, Belediye İş Sendikası Genel Sekreteri Nihat Ayçiçek ve sendika üyeleri ile bayramlaşan Başkan Akdemir, tüm sendika üyelerinin mübarek kurban bayramını kutlayarak, kurban bayramının hayırlara vesile olmasını diledi.
Ziyarette konuşma yapan Belediye İş Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Tahsin Atayan; “Başkanımız her yıl olduğu gibi bu yılda, bizleri yalnız bırakmadı ve bayramlaşma programımıza katıldı. Biz, sendika olarak her zaman emeğin ve emekçinin yanındayız. Mücadelemiz her zaman devam etmektedir. Birlikteliğimiz sayesinde daha da güçleniyoruz. Başkanımız her zaman yanımızda. Kendisine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu. Ziyarette konuşma yapan Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ise; “Bayramlar, hepimiz için özel ve anlamlıdır. Bizler, her yıl olduğu gibi bu yıl da Belediye İş-Sendikamızı ziyaret etmek istedik. Ülkemiz, son zamanlarda büyük sıkıntılı günler geçirdi. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz sürece, ülkemiz asla bölünemeyecektir. Dileğim o ki, terör laneti bir an önce bitsin. Her bayram böyle birlikte oluyoruz, güzel bayramlarınız hep olsun.. Birlikteliğimiz hiç bozulmasın.” şeklinde konuştu.
Ardından Tüm Bel-Sen Zonguldak Şube Başkanı Erol Yılmaz ve sendika üyeleri ile bayramlaşan Başkan Akdemir, bayramlaşma programına katılan tüm üyelere teşekkür ederek, Kurban bayramının barış, kardeşlik huzur getirmesi temennisi ile tüm üyelere çalışma yaşamlarında başarılar diledi.

belediye-is-sendikasi-bayramlasma

belediye-is-sendikasi-bayramlasma3 tumbel-sen-bayramlasma2 tum-bel-sen-bayramlasma

Simple Text