BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ

350
BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN AKDEMİR; “ZONGULDAK’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRCEK PROJELERİM VAR”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, basın mensupları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Programa; CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk, İlçe Başkanı Cemal Şahin, 19.Dönem Ankara Milletvekili ve eski CHP Grup Başkanvekili Mehmet Kerimoğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve Daire Müdürleri katıldı.

Yapılan çalışmalar hakkında basın mensuplarına bilgi veren Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; Zonguldak’ın çehresini değiştirecek projeleri olduğunu ifade ederek, sunum eşliğinde bu projeleri anlattı.  Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 mahalle de yapılan, parke yol, su ve kanalizasyon, yol genişletme ve duvar çalışmaları başta olmak üzere çalışmalara tüm hızıyla devam ettiklerini belirterek, Zonguldak’ın coğrafi konum olarak zor bir şehir olduğunu, buna rağmen mahalle aralarında gözükmeyen birçok çalışma yaptıklarını ifade etti.

Projelerini anlatan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Atıksu Arıtma Tesisi’ne yönelik eleştirilerek de cevap vererek tesisin sıkıntı yaşanmadan işlediğini, denizlerimizin artık daha temiz olduğunu söyledi. Zonguldak için önemli projeler arasında Dere Islah Projesi’nin olduğunu ifade eden Başkan Akdemir, Devlet Su İşleri (DSİ) ile işbirliği içerisinde olduklarını, yakın zaman da ise, dere ıslah projesinin hayata geçirileceğini kaydetti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Lavuar Alanı Projesi, Ortakapuz Birleştirme Projesi, Fener Tünel Projesi, Giysi Pazarı Projesi, Kızlar Plajı Projesi, Liman arkası Projesi olmak üzere, Zonguldak için önem arz eden projeler hakkında bilgi verdi. Toplantı, soru cevap şeklinde sona erdi.

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ  BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİBELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR BASIN MENSUPLARI İLE BİRARAYA GELDİ

Simple Text