BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

534
BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; Belediye Başkanlar Birliği ile TBMM’de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Özgür Özen ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ordu Milletvekili Seyit Torun ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ardından Adalet eski Bakanı, TBMM eski Başkanı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ile de görüştü. Belediye Başkanları Birliğine üye olan Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Belediye Başkanlar Birliği’nin geleneksel dayanışma yemeğine katıldı.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile de görüşerek, kendilerine dere ıslah projesini içeren dosyayı takdim etti. Çalışmalarını kararlılıkla sürdürdüklerini belirten Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; projeleri içeren sunmuş oldukları dosyaları takip ettiklerini, iktidar muhalefet ayrımı gözetmeksizin Zonguldak milletvekillerinin her zaman ise kendilerine destek olacaklarını ifade ettiklerini belirtti. Zonguldak’ın sorunlarının çözümü noktasında milletvekilleri ile fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ardından CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’yi de makamında ziyaret ederek, kendisiyle sohbet etti.

BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR ANKARA ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

Simple Text