BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TÖRENİNDE SAYGI DURUŞUNDA BULUNAN TEMİZLİK GÖREVLİSİ İLE BİRARAYA GELDİ

417

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında,  Zonguldak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli temizlik personeli Salim Bitiş, İstiklal Marşı’ndan önce ‘ti’ sesiyle birliktetemizlik işini yarıda bırakarak saygı duruşuna geçmesi objektiflere yansımıştı. Bu güzel davranışından dolayı Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, temizlik işçisi olarak görev yapan Salim Bitiş’i makamında ağırlayarak, kendisine altın, Atatürk kravatı ve fular armağan etti.

Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Tatar’ın da katılımı ile gerçekleşen ziyarette konuşma yapan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “İstiklal Marşı’mızdan önce, ‘ti’ sesiyle birlikte Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için saygı duruşuna geçeriz. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli olan personelimize bu duyarlığından dolayı ufak da olsa hediye takdim etmek istedim. Türk Milleti olarak bu duyarlılığı herkesin içinde hissetmesi gerektiği inancında olup, bu güzel davranışın herkese örnek olmasını temenni ediyorum. ” şeklinde konuştu.

Simple Text