BAŞKANVEKİLİ GÖKHAN DEMİR ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

572

Zonguldak Belediye Başkanvekili Gökhan Demir, Belediye Teknik Başkan Danışmanı Erhan Darende Belediye Fen İşleri Müdürü Ogan Göktürk ve Belediye Meclis üyesi Cavit Zülfikar ile birlikte mahallelerde yapılan çalışmaları inceledi.

İlk olarak, Bahçelievler Mahallesi Ihlamur Sokak’ta kanalizasyon hattı ve su şebekesi hattı çalışmalarının yenilenmesini inceleyen Başkanvekili Gökhan Demir, ardından Birlik Mahallesi Değirmen Sokak’ta yağmurdan dolayı gelen hafriyatların temizlenme çalışmalarını inceledi ve daha sonra Birlik Mahallesi Güzelsu Sokak’ta su şebekesinin patlaması sonucu oluşan sıkıntıyı yerinde inceleyerek, çalışmanın bir an önce hızlandırılmasının talimatını verdi.

Başkanvekili Gökhan Demir;“Zonguldak Belediyesi olarak yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün 19 mahalle muhtarımızla ve basın mensupları ile bir araya geldik. Mahalle muhtarlarımız bizlere sıkıntılarını aktardılar. Ekiplerimiz, gece gündüz çalışmalarını sürdürüyorlar. Bizler de ekibimizle beraber, bu yapılan işleri yerinde inceliyoruz.” şeklinde konuştu.

bahcelievler1 bahcelievler2 birlikmah1 birlikmah2

Simple Text