Başkan’ın Mesajı

 

DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM,

 

31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE, ŞAHSIMA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ TEVECCÜH İLE ZONGULDAK’IN MUKADDES EMANETİNİ BİZLERE VERDİNİZ.

SİZ DEĞERLİ VATANDAŞLARIMIZA DUA VE DESTEKLERİNİZDEN ÖTÜRÜ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM.

EMEĞİN VE EMEKÇİNİN BAŞKENTİ ZONGULDAK’IMIZA KALICI ESERLER BIRAKMAK İÇİN SİZLERİN DE KATKISIYLA HALKIMIZA GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ HAYATA GEÇİRECEĞİMİZDEN HİÇ KUŞKUNUZ OLMASIN.

BUNDAN SONRAKİ HİZMET YOLCULUĞUMUZ DA, HALKIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇ VE DESTEKLE, ŞEHRİN DİNAMİKLERİNİ YENİDEN HAYATA GEÇİREREK

SÖZ VERDİĞİMİZ PROJELERİMİZİ BİRLİKTE YAPACAĞIZ.

TARİHİ BİRİKİMİ, DOĞASI VE KÜLTÜRÜYLE GELECEK KUŞAKLARA HEP BİRLİKTE TAŞIYACAĞIMIZ ZONGULDAK’IMIZI, DAHA YAŞANABİLİR DAHA MÜREFFEH BİR KENTE DÖNÜŞTÜRECEK DEĞİŞİMİ SAĞLAYABİLMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ.

CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DA İFADE ETTİĞİ GİBİ; SOSYAL BELEDİYECİLİĞİ, DOĞRUDAN İNSANA DOKUNARAK TASARRUF VE ŞEFFAFLIK HASSASİYETİYLE GÖREV ADLEDECEĞİZ.

KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM,

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE, ZONGULDAK’IMIZI LAYIK OLDUĞU HİZMETLERE KAVUŞTURMAK İÇİN, VAR GÜCÜMÜZ İLE ÇALIŞACAK, SİZLER İÇİN ÇALIŞMAKTAN ASLA YORULMAYACAĞIZ.

TEVECCÜHÜNÜZE LAYIK OLMAK İÇİN ÇOK DAHA FAZLA ÇALIŞMAMIZ GEREKTİĞİ İNANCIYLA,  ‘ARTIK ÇALIŞMA ZAMANI’ DİYOR, BU DÜŞÜNCE VE İNANÇ IŞIĞINDA SİZLERİ EN DERİN MUHABBET VE SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM.

 

 

DR.ÖMER SELİM ALAN

ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI