Başkan Yardımcıları

baskanyardimcilari1

R.Kemal CANGÖZ

Belediye Başkan Yardımcısı 

1961 yılında Bartın’da doğdu. 1986 yılında Hacettepe Üniversite Zonguldak Meslek Yüksek Okulu İşletme bölümünden mezun oldu. 1983 yılında Zonguldak Belediyesi’nden Zabıta Memuru olarak göreve başladı. Sonraki yıllarda sırasıyla Belediye Ekonomik Hizmetler Muhasebe Müdürlüğü, Tansa Muhasebe Müdürlüğü, Otobüs-Su İşletmesi Muhasebe Müdürlüğü, APK Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 1999 yılından beri Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olup, Evli ve 1 çocuk babasıdır.

İletişim: 0372 – 259 67 04

 

erhandarende

Erhan DARENDE 

Belediye Başkan Yardımcısı 

Erhan Darende, 1956 yılı Zonguldak doğumlu olup, İlkokulu Gazi Mustafa Kemal, Ortaokulu 27 Mayıs ve lise öğrenimini Mehmet Çelikel Lisesi’nde tamamlamıştır. Sakarya Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi’nden İnşaat Mühendisi olarak mezun olan Darende, Zonguldak Belediyesi’nde Kontrol Mühendisliği, Yapı Elemanları Üretimi Şantiye Şefliği, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş ve halen Zonguldak Belediyesi’nde Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Erhan Darende, evli ve iki çocuk babasıdır.

İletişim: 0372 – 259 67 14

 

baskanyardimcilari

Nilgün SARBAY 

Belediye Başkan Yardımcısı

Zonguldak doğumlu olup ilk, orta ve lise öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Zonguldak Mehmet Çelikel Lisesi’nden mezun olduktan sonra Ankara Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden Mimar olarak mezun olmuş, 1978 yılında Zonguldak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde Mimar olarak göreve başlamıştır. 1989 yılında ise, İmar Müdürü olarak da görevlendirilmiştir. Halen Zonguldak Belediyesi’nde Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Nilgün Sarbay, evli ve bir çocuk annesidir.

İletişim: 0372 – 259 67 03

 

 

erol-yilmaz

 

 


 

 

 

 

Erol YILMAZ

Belediye Başkan Yardımcısı

Zonguldak doğumlu olup ilk,orta ve lise tahsilini Zonguldak’ta tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. 1990 yıllından beri Zonguldak Belediye Başkanlığında çalışmaktadır. Halen Kültür  ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İşletmeler Müdürlüğünden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

İletişim: