BAŞKAN AKDEMİR; “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

397
BAŞKAN AKDEMİR; “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Zonguldak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Tepebaşı Mahallesi’nde yol genişletme, duvar ve parke yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir beraberinde; CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk ve Tepebaşı Mahallesi Muhtarı Mustafa Akkaya ile yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Tepebaşı Mahallesi Su Deposu Sokak, Selvi Sokak ve Necip Fazıl Kızakürek Sokak’ta yapılan çalışmalarda sona yaklaşıldı. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, özellikle altyapı çalışmaların tamamlanmasının ardından çalışmalara hız verdiklerini belirterek şunları söyledi: “Muhtarımızın ve mahalle sakinlerimizin isteği ve mahalle yolunun gerekliliğinden ötürü Tepebaşı Mahallesi’nde yol genişletme ve parke çalışması başlattık. Özellikle, burada araba bile zor geçerdi. Duvar ve yol çalışmamız ile mahalle sakinlerimiz de yapılan çalışmadan çok memnun kaldılar. Biz, halkımıza hizmet için söz verdik. Görevimiz dâhilinde, gece gündüz demeden halkımızın hizmetine bu çalışmaları sunacağız. Doğalgazı, altyapısı ve parke çalışması ile gerçekten de güzel bir hizmet yaptık. Tepebaşı Mahallesi sakinlerimize ‘hayırlı olsun’ şeklinde konuştu. Yapılan çalışmanın son derece güzel ve vatandaşlar için faydalı olduğunu ifade eden CHP İl Başkanı Ertuğrul Koltuk ise şunları söyledi: “Ben belediyemizin ve başkanımızın bu çalışmalarını gördükten sonra, kendisine çok teşekkür etmek istiyorum. Önceden yaya bile zor geçerken, şimdi ikiden fazla araç rahatlıkta geçebiliyor. Parke çalışması özellikle mahalle aralarına kadar yapılıyor. Bu çok güzel… Gerçekten de gördüğüm kadarıyla vatandaşta yapılan çalışmadan son derecede memnun.” şeklinde konuştu. Tepebaşı Mahallesi Muhtarı Mustafa Akaydın ise, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e ve Belediye ekiplerine çalışmalardan ötürü teşekkür ederek; “Mahallemizin en kötü sokağı burası ve Topbaşı sokaktı. Başkanımıza bu sorunları ilettiğimde inceledi ve yapılması konusunda çalışma başlatıldı. Çok da güzel çalışmalar yapılmış oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu. Mahalle sakinleri ise; “Başkanımızın sayesinde Su Deposu sokak’ta 40 yıldır yapılmayan bir çalışma yapıldı. Mahalle sakini olarak çok memnunuz. Sanki belediye değil de kendimiz bu çalışmayı yapıyormuşuz gibi bir çalışma oluyor. İleriye dönük bir çalışma oldu. Gerçekten de çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular.

BAŞKAN AKDEMİR; “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ” BAŞKAN AKDEMİR; “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ” BAŞKAN AKDEMİR; “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Simple Text