BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

229

18-24 Mart Yaşlılar Haftası kapsamında, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, huzurevi ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete;Başkan Akdemir’in eşi Nurten Akdemir de eşlik etti. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamasında; amaçlarının, yaşlılara saygı, vefa ve yardımseverlik duygularını geliştirdiklerini, huzurevinde yaşayan yaşlılarımızın bir nebzede olsa, her zaman yanlarında olduklarını, onların yüzünü güldürmeyi amaçladıklarını belirtti.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; ziyarette şu görüşlerine yer verdi:  “Yaşlılar Haftası nedeniyle, daha önceden planladığımız ziyaretimizi bugün gerçekleştiriyoruz. Yaşlılarımızın varlığı bizler için çok önemli. Ulu Önder’in çok güzel bir sözü var. Türk milleti geçmişine, emeklisine, yaşlısına sahip çıkamadığı sürece, geleceğine ümitle bakamaz.” sözü gerçekten de çok önemlidir. Yaşlılarımızı her zaman hatırlamak, onların ihtiyaçlarımızı elimizden geldiği kadar karşılamalı ve onlara her daim yardımcı olmalıyız. Yaşlılarımızı hiçbir zaman unutmamalıyız. Hepsinin ellerinden öpüyorum, onları böyle sağlıklı gördüğüm içinde çok mutlu oldum.” Şeklinde konuştu. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, günün anısına huzurevi sakinlerine, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı armağan etti.

BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN AKDEMİR HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ

Simple Text