BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

390
BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, giysi pazarı esnafıyla bir araya gelerek, yapılması düşünülen proje hakkında kendilerine bilgi verdi. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Soğuksu’da bulunan şuan ki giysi pazarının tamamen değişeceğini ifade ederek, söz konusu yerle ilgili proje hazırladıklarını ifade etti. Yapılacak projenin, daha modern, çağdaş ve kullanılabilir olacağını belirten Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Şuan ki giysi pazarımız hem kullanış açısından hem de görsel olarak iyi değil. Belediye olarak, hem vatandaşımızın daha rahat alışveriş yapabilmelerini sağlayacağız, hem de eksiklikleri gidereceğiz. Daha modern bir giysi pazarına kavuşacağız.” dedi.
Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, projenin yapım aşaması ve sonrasında esnafa da büyük görev düştüğünü ifade ederek, kendilerinden anlayış beklediklerini ifade etti. Projeyi ihale aşaması sonrası, kısa sürede de hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirten Başkan Akdemir, giysi pazarı esnafının ise görüşlerini dinledi ve esnafı kesinlikle mağdur etmeyeceklerini söyledi. Giysi pazarı esnafının ise, yapılacak projeden son derece memnun olduklarını söyleyen Akdemir, Zonguldak halkı için çalışmalarına devam ettiklerini, şehrin çehresini değiştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.
BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”BAŞKAN AKDEMİR: “GİYSİ PAZARI PROJEMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ”

 

 

 

Simple Text