AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

381
AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve İlçe Başkanı Metin Karaduman, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti. 1 Kasım’da yapılacak olan seçim stardını verdiklerini belirten AKP Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, ayrıca Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in geçmiş kurban bayramlarını kutladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Sayın vekilimin devletten gelen terbiyesi çok farklıdır. Zonguldak için kendisi büyük bir kazanımdır. Biz yerel yönetimler olarak üzerimize düşen görevi en iyi yerine getirmeye çalışıyoruz. Tabiî ki eleştiriler olacaktır. Yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Birlikte Zonguldak adına güzel konulara imza atılacağını düşünüyorum. İnşallah bu birliktelik sevgi ve saygı içerisinde hep devam eder. Biz örnek oluruz.” şeklinde konuştu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır ise; “  1 Kasım seçimleri için start verdik. Önce Sayın Valimizi, sonra da sizleri ziyaret ettik. Amacımız, sizlerin ve bizlerin ülkemize Zonguldak’ımıza hizmet etmektir. Ayrı ayrı yollardan gitmeyi de düşünsek, amaç kentimize hizmet etmektir. Sizlere de çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET AK PARTİ TEŞKİLATINDAN BAŞKAN AKDEMİR’E ZİYARET

Simple Text