ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ

855
ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ

ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekillerini TBMM’de ziyaret ederek, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi. CHP Zonguldak Milletvekili Şerafettin Turpçu ve CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ı makamında ziyaret eden Başkan Akdemir; CHP Zonguldak milletvekillerine 26’ıncı dönemde Meclis’te gerçekleştirecekleri çalışmalar nedeniyle ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ayrıca hazırlamış olduğu Zonguldak’ın sorunlarının ve çözüm önerilerinin yer aldığı dosyayı da kendilerine takdim etti. Başkan Akdemir, yapmış olduğu ziyarette şu görüşlerine yer verdi: “26 Dönem Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekillerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedim. Kendileri, bizleri çok sıcak karşıladılar. Ayrıca hazırlamış olduğumuz, ilimizin sorunlarının ve çözüm önerilerinin yer aldığı dosyayı da kendilerine takdim ederek, sorunların çözümü konusunda destek istedim. Sağolsunlar, şehrimiz için ellerinden gelen desteği vereceklerini ve birlik beraberlik içerisinde ilimizin sorunlarını hep birlikte çözeceğimizi belirttiler. Kendileri ile fikir alışverişinde bulunduk ve güzel bir ziyaret gerçekleştirdik. Vekillerimize misafirperverliklerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ  ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ ZONGULDAK BELEDİYE BAŞKANI MUHARREM AKDEMİR CHP ZONGULDAK MİLLETVEKİLLERİNİ TBMM’DE ZİYARET ETTİ

Simple Text