BAŞKAN AKDEMİR Belediye iş sendikası ve TÜM Bel sen BAYRAM ZİYARETİ

484

 

BAŞKAN MUHARREM AKDEMİR BELEDİYE-İŞ SENDİKASI’NI ZİYARET EDEREK BAYRAMLARINI KUTLADI

 

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kurban Bayramı dolayısıyla bir dizi bayram ziyareti gerçekleştirdi. Kurban Bayramı’nın ikinci günü, Belediye-İş Sendikası’nı ziyaret eden Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; Belediye-İş Sendikası Başkanı Tahsin Atayan ve sendika üyelerinin kurban bayramlarını kutladı.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Emeğin ve emekçilerin yanında olmak aynı zamanda benim için çok büyük bir onurdur. Her bayram, önce Belediye-İş Sendikası’na geliyoruz. İnşallah, bir ömür boyu böyle ailenizle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde bayramlarınız olur. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi diliyorum.”şeklinde konuştu.

Ardından Belediye-İş Sendikası Başkanı Tahsin Atayan ise; tüm sendika üyelerinin bayramını kutlayarak şunları söyledi: “Hepimizin bayramı kutlu olsun. Belediye-İş Sendikası olarak bayramın ikinci günü sendikamız da arkadaşlarımız ile toplanarak bayramlaşıyoruz. Bayramlar insanlarımızı bir araya getiren, kırgınlıkları ortadan kaldıran bayramlar olduğu için, bizler her bayram bir aradayız. Başkanımız da bizleri her bayram ziyaret ediyor, kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu anlamda tüm Zonguldak halkının ve işçi arkadaşlarımızın bayramını kutluyorum.”dedi.

 

BAŞKAN AKDEMİR TÜM BEL SEN’İ ZİYARET ETTİ

 

Daha sonra Tüm Bel Sen Zonguldak Şube’sine bayram ziyaretinde bulunan Başkan Akdemir; Tüm-Bel Sen Zonguldak Şube Başkanı Erol Yılmaz ve sendika üyelerinin kurban bayramlarını kutladı.

Ziyarette konuşma yapan Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Her bayram olduğu gibi bu bayramda, Tüm Bel-Sen’e bayram ziyareti gerçekleştiriyoruz. Tüm Bel-Sen bizler için önemli. Çalışanların sendikal haklarının korunmasında, çok önemli birlikteliği olan bir kurum. Özellikle başkanımızı ve diğer üyelerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah bu güzel ortam, bir ömür boyu devam eder. Bu bayram çok güzel geçiyor ve bu güzellikler bizlere de yansıyor. Tüm Zonguldak halkının ve Tüm Bel-Sen üyelerinin Kurban Bayramlarını kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Ardından konuşma yapan Tüm-Bel Sen Zonguldak Şube Başkanı Erol Yılmaz ise, ziyaretlerinden ötürü Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e teşekkür ederek; “Sayın Belediye Başkanımız her bayram olduğu gibi bu bayramda bizleri yalnız bırakmadı, bizleri onurlandırdı. Üye arkadaşlarımız ile birlikte kurban bayramında birlikteyiz. Bayramlar, çok özel günlerdir. Sendikal haklarımızın özgürce kullanılabildiği, demokratik ve özgürlüklerin daim olduğu bir ülkede barış ve huzur içinde, toplu sözleşmelerimizin devam ettiği bir ülkede yaşamayı diler, Zonguldaklıların ve Tüm Bel-Sen üyelerinin ve emekçilerin Kurban Bayramlarını kutluyorum.” şeklinde konuştu.

belediye iş sendıkası beledye iş tum bel sen

 

Simple Text